Ремонт телефонів iPhone

Ремонт телефонів в місті Рівне, в тому числі телефонів iPhone. Ремонт мобільних телефонів як і будь-який інший ремонт потребує відповідної підготовки і обладнання. Самим складним в ремонті являється діагностування несправності. Адже від того наскільки правильно ви визначите несправність, залежить успіх ремонту. Знімок екрана 2016-06-28 17.04.34Часто клієнти запитують, телефони яких виробників краще купити, щоб вони працювали без поломок що найдовше. Але як показує практика, несправність в телефонах з’являється в основному із-за неправильного використання аппарату, або не дотримання правил зарядки аккумулятора. Також частою причиною несправності є механічний вплив на аппарат, попадання рідини. Одна з головних помилок користувачів, це якщо в телефон попаде рідина, то після просушки телефону на батареї або під прямими променями сонця, телефон буде працювати як і раніше. Це вірно частково. Якщо попадіння рідини було частковим, і не затронуло вузли основного живлення плати телефону. Як правило в таких випадках, після просушки телефон працює справно, можливі тільки перебої в роботі динаміків і мікрофонів. Але якщо телефон був занурений в рідину повністю і батарею не вдалося достати відразу. То плату такого телефону потрібно чистити спеціальними засобами. І навіть після такої чистки немає 100% гарантії що телефон буде працювати справно довготривалий час.  Перше що потрібно зробити після попадання рідини в телефон, це вчасно достати аккумулятор телефону і не встановлювати його до чистки плати.
IMG_0840
Ще одною причиною поломки телефону є механічний вплив. Це може бути як падіння телефону або випадковий удар. В наслідок падіння телефону електронні компоненти отримують сильний стрес, в деяких випдках навіть відрив контактів під мікросхемами BGA. Знімок екрана 2016-06-28 15.50.19Відновлення контактів BGA це дуже трудоємний і складний процес. Для виконання даної роботи потрібне специфічне дороге обладнання. А необхідні навики можна отримати виконуючи ремонти такого плану або закінчивши курси по підвищенню кваліфікації інженера-ремонтника. Ще одною з частих поломок є вийшовий з ладу сенсор чи ще як його називають тачскрін.
fullsizeoutput_fСенсор це скло яке знаходиться спереді дисплею в сенсорному телефоні. Сенсор може бути як розбитий та і просто не працювати в наслідок пошкодження шлейфа. Є телефони в яких перед сенсором на спеціальний оптичний клей клеїтьfullsizeoutput_cся скло. Не путати з простим захисним склом, яке клеїться замість захисної плівки для захисту дисплейного модулю в цілому. Телефони в яких використовується скло котре клеїться на оптичний клей LOCA чи плівку OCA це деякі моделі Samsung  S3, S3 mini, S4 та інші, моделі Apple iPhone від iPhone 4 і всі моделі вище. Також і інші виробники використовують цю технологію.