Модернізація ноутбуків

Розвиток інформаційних і цифрових технологій вражає своїми темпами. Те, що було самим топовим пів року назад, сьогодні вже буденно, а в більшості випадків цього навіть не достатньо. Це дуже важлива тема для користувачів комп’ютерів, а в особливості ноутбуків. Якщо з комп’ютером все набагато простіше, і провести його модернізацію не дуже складно, то з ноутбуками ситуація інша.
І так, рік чи три назад ви купили ноутбук, і вас вже не влаштовує його швидкодія? Але ви не знаєте як провезти його модернізацію і абгрейд? Це не біда, є сервіси, котрі можуть професійно виконати поставлену задачу, і Сервісний центр “АНКОМ” один з них. Як і у звичайному комп’ютері, швидкодія вашого ноутбука залежить від составних частин. Більше всього від потужності процессора, об’єму оперативної пам’яті, швидкості жорсткого диску.

замена оперативной памяти замена жестого диска замена оптического накопителя

Сервісний центр “АНКОМ” може здійснити будь-яку з вищевказаних модернізацій ноутбука, а саме:

  • Заміна процессра на більш швидкий (якщо це можливо). Результат – збільшення швидкодії, зменшення енергозатрат та тепловиділення.
  • Збільшення потужності встановленного процессора шляхом безпечного “розгону”.
  • Збільшення ємкості оперативної пам’яті шляхом заміни або дадаванням нової до вже встановленої, пошук рідких видів пам’яті, які приміняються у фірмових ноутбуках. Результат – краща швидкість завантажування, ноутбук не “тормозить” при великій кількості відкритих програм.
  • Абгрейд жорсткого диску вашого ноутбуку, встановлення більш швидкодійного і ємного накопичувача. Можлива також заміна жорсткого диску HDD на більш швидкодійний на основі флеш-пам’яті SSD. Результат – значне зменшення енерговитрат, збільшення стійкості до фізичних навантажень, падінь, значно менший нагрів. В результаті чого також збільшення часу роботи від батареї.
  • Заміна батареї. Встановлення батареї більшої ємкості дозволить значно підвищити мобільність ноутбука, збільшити час його автономної роботи – саме це ми і цінимо в ноутбуках.
  • Заміна оптичного приводу. Встановлюється привід з підтримкою нового формату Blu-Ray, що розширить можливості по збереженню даних на компакт-дисках і перегляду нових фільмів підвищеної якості.

Після проведення такої модернізації ноутбука, ви зразу відчуєте значне покращення і прискорення процесу роботи. Крім того в окремих випадках має сенс замінити матрицю ЖК-дисплею на більш нову, наприклад на LED. Як результат – зменшення енерговитрат, збільшення роботи від батареї, збільшення яскравості та контрасту, більш точна кольоропередача, більш комфортна робота за ноутбуком.

Модернізація ноутбука не повинна обмежуватись банальним нарощуванням потужності. Також важливо збільшити його функціональність шляхом додаванням нових функцій, котрі допоможуть інтеграції в безпровідні мережі, підключенню до Інтернету, відео- і голосовому зв’язку із співбесідником. В цьому плані по модернізації ноутбука можуть бути виконані слідуючі покращення:

1. Встановлення адаптера для бездротового зв’язку і роботи в безпровідних мережах. Ви зможете стати по справжньому мобільним, користуючись послугами бездротового зв’язку і Інтернет-доступу в будь-якій точці світу, важливо тільки наявне покриття вибраної мережі. Серед таких адаптерів:
• Bluetooth-адаптер. Bluetooth – самий розповсюджений інтерфейс бездротового локального зв’язку між цифровими пристроями. Ви зможете підключити свій мобільний телефон чи безпровідний модем і обмінюватись даними між ним і ноутбуком; зможете використовувати безпровідну гарнітуру для зв’язку в Skype, використовувати інші можливості цього інтерфейсу.
• Wi-Fi-адаптер. За допомогою Wi-Fi ви зможете без проблем організувати дома безпровідну мережу і спокійно інтегрувати в неї ноутбук. В багатьох міста, в різних інтернет-кафе присутня Wi-Fi – мережа із вільним доступом, де ви зможете без проблем скористатися послугами Інтернету, перевірити свою електронну пошту та інше.
• GPRS/EDGE-модем. Мережі GPRS/EDGE на даний момент самі розповсюджені на території СНГ, котрі можуть запропонувати умови по передачі даних і доступу до Інтернет. Подібний абгрейд ноутбуку дозволить без проблем підключитися до будь-якої із доступних мереж, заказавши цю послугу у оператора, і скористатися послугами всесвітньої мережі.
• EV-DO- или UMTS-модем. Дані модеми призначені для роботи в мережах покоління 3G, котрі дають високошвидкісний доступ до Інтернету. При наявності такого покриття, ваш ноутбук можливо підключити до цієї мережі і також скористатися Інтернетом.

2. Модернізація ноутбука шляхом встановлення веб-камери. Якщо бажаєте встановити прямий відеозв’язок з діловим сбівбесідником, то даний модуль буде незамінним.

3. Встановлення TV-тюнера дозволить приймати передачі як аналового, так і цифрового ефіру і переглядати їх на екрані вашого ноутбуку.

Якщо на вашому ноутбуці зберігаються вкрай важливі дані, то до значного підвищення функціональності ви повинні обов’язково встановити і налаштувати засоби захисту від несанкціонованого доступу. Серед них є ТРМ-модулі і біометричні замки. Сама розповсюджена модернізація в плані безпеки – це налаштування сканера відбитка пальців. Це гарантовано збереже вас від взлому і крадіжки даних з вашого ноутбуку.

Сам процес апгрейду в сервісі буде відбуватися в кілька етапів. На першому етапі модернізації, спочатку треба вияснити які можливості вам потрібні, від яких можна відмовитись.
Слідуючий етап – це власне сама модернізація ноутбука. Видалення спеціалістом старих компонентві і правильне встановлення нових.
Третій етап заключний в адаптації програмного забезпечення для ноутбука, встановлення нових драйверів і потрібного комплекту програм.
Четвертий важливий етап – тестування отриманої шляхом апгрейду конфігурації, виявлення збоїв і їх усунення, перевірка всіх режимів роботи, додаткове налаштування програм.
Після цього ваш ноутбук знову повертається у ваше володіння, готовий до нових звершень і швидкому рішенню задач, на задоволення власнику.

Вартість послуг

 

Ремонт ноутбуків Ціна (грн)
Діагностика з повною розбіркою від 100
Заміна матриці від 700
Заміна жорсткого диску від 600
Заміна оптичного накопичувача (дисковода) від 250
Заміна модулів оперативної пам’яті від 250
Заміна процессора від 400
Заміна батарейки CMOS від 70
Заміна внутрішніх шлейфів від 250
Заміна клавіатури від 450
Заміна материнської плати від 900
Заміна ламп підсвітки від 250
Ремонт (чистка) ситеми охолодження від 150
Очистка від залиття рідиною від 250
Ремонт зовнішнього блоку живлення від 200
Заміна роз’єму живлення від 150
Ремонт материнської плати 1-ї категорії (заміна раз’ємів і ін.) від 250
Ремонт материнської плати 2-ї категорії (внутрішні блоки живлення, контроллери живлення та ін.) від 300
Ремонт материнської плати 3-ї категорії (відеоконтроллер, системна логіка та ін.)  від 600
Скидання пароля BIOS від 90