Ремонт ноутбуків

В сервісному центрі “Анком”  в місті Рівне виконується ремонт ноутбуків практично будь-яких моделей, як відомих, так і менш відомих виробників. Виконуємо ремонт ноутбуків будь-якої складності: від простої заміни комплектуючих до реболу при пайці компонентів. Можемо усунути механічні пошкодження: заміна корпусу, заміна клавіатури ноутбука, тачпеда, заміна дисплея монітора чи петель матриці.Знімок екрана 2016-07-09 22.03.39

Раді будемо запропонувати вам заміну або ремонт материнської плати ноутбука. Нижча категорія складності – заміна роз’ємів ноутбука: Ethernet, аудіо, роз’єма живлення і інших. Найвища категорія складності – заміна південного мосту або відеокарти ноутбука. До речі, заміна роз’єму живлення та ремонт силової частини – одна з частих причин здачі ноутбука в ремонт. Не рідше приходиться ремонтувати інвертор, із-за поломки якого нічого не видно на екрані, або ремонтувати світлодіодну підсвітку ноутбука.Знімок екрана 2016-07-09 22.04.18

Проводимо відновлювальні роботи піля попадання рідини в середину ноутбука, а також профілактичну чистку системи охолодження ноутбука від пилу з заміною термопасти. Модернізуємо ноутбуки: збільшення об’єму пам’яті і жорсткого диску, заміна приводу. Надаємо компю’ютерні послуги по встановленню Windows, Linux і MacOS, встановлення драйверів, системних і прикладних програм, офічних, бухгалтерських і спеціалізованих программ.

ремонт комп'ютерів, ремонт ноутбука, ремонт ноутбуків, налаштування ноутбука, модернізація ноутбука ремонт комп'ютерів, ремонт комп'ютера, комп'ютерна допомога, модернизація комп'ютера, підключення до інтернету, відновлення данних, лікування вірусів, видалення вірусів, антивірусна програма, антивірус, ремонт ноутбука, настройка ноутбука, модернізація ноутбука, Рівне, Україна ремонт комп'ютерів, ремонт комп'ютера, комп'ютерна допомога, модернизація комп'ютера, підключення до інтернету, відновлення данних, лікування вірусів, видалення вірусів, антивірусна програма, антивірус, ремонт ноутбука, настройка ноутбука, модернізація ноутбука, Рівне, Україна
Ремонт ноутбуків Asus (Асус) в 99 випадках з 100 закінчується позитивно. Текстоліт материнської плати в ноутбуках ASUS легко витримує перепайку роз’ємів, мостів, чіпів і інших компонентів Ремонт ноутбуків Acer, на жаль, займає більшу частину часу в наших майстрів. Проблеми починаються з горівших південних мостів, і закінчується швидко тріскаючим корпусом. Ремонт ноутбуків IBM (Lenovo) прирівнюється до модернізації, заміни комплектуючих чи механічних пошкоджень частин, так як ноутбуки IBM являються взірцем надійності і ломаються рідко.
Ремонт ноутбуків Sony частіше зводиться до ремонту материнської плати, так як вона є найбільш слабим звеном в ноутбуках даного виробника, особливо страдають при падіннях. Ремонт ноутбуків Samsung може бути зв’язаним з чим завгодно. Наприклад, ультратонкі моделі в основному не витримують перегріву при навантаженнях із-за недостатнього охолодження. Ремонт ноутбуків MSI здійснюється в результаті виходу із ладу силової мережі чи інших компонентів. Достатньо частно міняємо биті матриці на MSI, але це проблема всіх ноутбуків.
Ремонт ноутбуків Dell випадкі не часті, але трапляються. Як правило ремонтується відеоадаптер чи відеопам’ять в високопродуктивних і ігрових моделях. Ремонт ноутбуків Toshiba здійснюється не рідше, ніж ремонт ноутбуків інших моделей, що зв’язано тільки з популярністю бренду. Збірка ноутбуків дуже високої якості. Ремонт ноутбуків Fujitsu-Siemens потребує дадаткових навиків збірки-розбірки. Часто приходиться перепаювати відеочіп, до якого ще треба дістатись.
Ремонт ноутбуків LG нічим суттєво не відрізняються від ремонту ноутбуків інших моделей. Причиною поломок може бути і заводський брак, і низька якість радіокомпонентів. Ремонт ноутбуків HP чи Compaq частіше заключається в заміні жорсткого диску і перевстановленні всіх программ. HP дуже надійні і не прихотливі, але це нікому не мішає ломати роз’єми живлення. Ремонт ноутбуків Benq, буває, затягується на кілька днів довже із-за нехватці запчастин. Заказану на заміну клавіатуру приходиться чекати до двох-трьох тижнів.
ремонт ноутбука, ремонт ноутбуков, настройка ноутбука, модернизация ноутбука ремонт ноутбука, ремонт ноутбуков, настройка ноутбука, модернизация ноутбука, Ривне ремонт ноутбука, ремонт ноутбуков, настройка ноутбука, модернизация ноутбука, компьютерная помощь компьютерныый сервис, ремонт ноутбука, ремонт ноутбуков, настройка ноутбука, модернизация ноутбука ремонт ноутбука, ремонт ноутбуков, настройка ноутбука, модернизация ноутбука, компьютерный сервис, ривне

Також надаємо комп’ютерну допомогу в наладці програмного забезпечення і ремонт комп’ютерів-моноблоків різних моделей Asus, Dell, Prestigio, Sony, MSI, Fujitsu и HP.

Ремонт ноутбуків

Ремонт ноутбуків – набагато більше кропітлива робота, ніж ремонт комп’ютерів.

Якщо порівнювати ремонт ноутбуків між ремонтом комп’ютерів в еквіваленті вартості, то перший вид, як правило, виявляється дорожче. Сама “цінна” частина пристрою – материнська плата. Якщо вона виходить з ладу, заміна вийде порядка 50-70% від вартості техніки. Ремонт ноутбука, який пострадав в форс-мажорних ситуаціях (пролита рідина), також обійдеться достатньо дорого. Робота потребує від спеціаліста підвищеної уважності і акуратності. Самостійно усунути несправність мало хто рішається, тому ціни оправдані.

Комп’ютерна допомога завжди починається з діагностики. Звертаємо вашу увагу, що це “доповнення” повністю безкоштовне, виключенням є ті випадки, коли ви хочете діагностувати техніку в профілактичних цілях. Підмітимо, що профілактика -саме ефективна дія, як страхування ноутбука від необхідного капітального ремонту. Якщо періодично (не частіше одного разу в рік) чистити ноутбук від пилу, зменшується вірогідність того, що материнська плата і процессор раніше вийдуть з ладу.

Перерахуємо основні види ремонтів, котрі ми виконуємо: заміна і ремонт материнської плати, матриці, дисководів, чистка клавіатури від залиття рідиною, антивірусна профілактика, ремонт системи охолодження і багато іншого.

Якщо є необхідність, ми можемо провести модернізацію моделі вашого ноутбука і налаштувати операційну систему. Зверніть увагу, що робота пристрою напряму залежить від ОС, тому не варто ігнорувати її налаштування.

Ціна за ремонт ноутбука називається тоді, коли спеціаліст точно визначить причину поломки, підрахував, скільки буде вартувати заміна деталей, чистка чи будь-які інші дії. В основному термін ремонту не більше неділі.

Вартість послуг

 

Ремонт ноутбуків Ціна (грн)
Діагностика з повною розбіркою від 100
Заміна матриці від 700
Заміна жорсткого диску від 600
Заміна оптичного накопичувача (дисковода) від 250
Заміна модулів оперативної пам’яті від 250
Заміна процессора від 400
Заміна батарейки CMOS від 70
Заміна внутрішніх шлейфів від 250
Заміна клавіатури від 450
Заміна материнської плати від 900
Заміна ламп підсвітки від 250
Ремонт (чистка) ситеми охолодження від 150
Очистка від залиття рідиною від 250
Ремонт зовнішнього блоку живлення від 200
Заміна роз’єму живлення від 150
Ремонт материнської плати 1-ї категорії (заміна раз’ємів і ін.) від 250
Ремонт материнської плати 2-ї категорії (внутрішні блоки живлення, контроллери живлення та ін.) від 300
Ремонт материнської плати 3-ї категорії (відеоконтроллер, системна логіка та ін.)  від 600
Скидання пароля BIOS від 90